همه شرایط و امکانات برای مصرف مواد مخدر در شهر وحیدیه مهیاست

شهردار وحیدیه با انتقاد از حضور فعال مافیای توزیع عمده و خرده مواد مخدر و حضور آزار دهنده و هزینه آور معتادان متجاهردر سطح شهر و حومه   وحیدیه گفت: هم اکنون در شهر وحیدیه همه چیز برای مصرف مواد مخدر مهیاست چرا که در یک قسمت از خیابان فروشنده ، روبروی آن مصرف کنند و در کنار آنها شبکه بهداشت با تمامی توان خدمات تغذیه ، سرنگ و مایحتاج معتادان را ارائه می دهد پس کدام معتاد می تواند از این نعمت رایگان و خدمات ویژه  چشم پوشی کند.

مهندس مسعود سلامت بخش در جلسه شورای اداری اختصاصی شهر وحیدیه که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شده بود  با ابراز نگرانی از عواقب حضور معتادان متجاهر و فروشندگان مواد مخدر در شهر وحیدیه اظهار داشت:  اگر تدابیر جدی ، اساسی  و ضربتی برای جمع آوری توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر شهر وحیدیه صورت نگیرد حوادثی ناگوار تر از خبر شهر نصیر آباد باغستان دور از انتظار نخواهد بود  و هر لحظه باید منتظر رویدادی نگران کننده وهزینه وار از  این معضل باشیم.

تمامی زحمات و عملکرد شهرداری  وحیدیه تحت شعاع  مواد مخدر قرار گرفته است

وی ادامه داد: حضور فعال معتادان متجاهر نه تنها آسیبی برای امنیت شهر بوده بلکه این معضل تمامی پروژه های عمرانی، فرهنگی ، خدماتی ، بهداشتی ، ورزشی و… مارا تحت شعاع قرار داده و ذهنیت مردم را نسبت به این شهر که مسئولان آن با تمامی توان زحمت می کشند تیره نموده است.

سلامت بخش یاد آور شد: شهرداری از پرداخت هزینه  برای کمپ ها نیز دلسرد و خسته شده است چرا که تاثیری در آمار دیده نشده و خروجی چندانی نداشته و ندارد پس امیدواریم تمامی مسئولان استانی و محلی با اجرای طرح و چاره اندیشی کاربردی به این موضوع توجه ویژه نموده و اجازه ندهند وضعیت موجود به یک حالت بحرانی و اضطراری تبدیل شود که کارها را سخت و دشوار خواهد نمود. 

خبرگزاری وحیدیه نگار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Julian شرکت کوثر نسیم بهار Becky Patrick من چی نیستم؟ من چی هستم؟ closed استدیو آنلاین طراحی زوم گرافیک تحقیقات و پروژه های دانشجویی علوم انسانی گروه برنامه نویسی حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف وکیل